Poznaj nas

Fundacja Warta Uwagi

Warta Uwagi

Fundacja Warta Uwagi to miejsce stworzone z potrzeby pomocy, dzielenia się dobrem, posiadanymi zasobami i wewnętrznym przekonaniem, że każda kobieta jest wyjątkowa, zasobna i warta rozwoju na miarę swoich potrzeb, praw i pragnień.

Wierzymy, że w każdej z nas, w każdej kobiecie kryją się niezmierzone pokłady dobra i nieodkryte źródła wartości i potencjału. Dlatego właśnie chcemy je wspierać w ich codziennym odkrywaniu własnych talentów, możliwości i powołania.

Chcemy poprzez nasze działania przeciwdziałać wszelkim wykluczeniom społecznym, ale też wnosić nową jakość i wartość w życie każdemu, komu pomagamy.

Jest nas CZTERY
Aneta, Gosia, Ania i Ania.
Każda z nas jest inna. Każda zasobna inaczej. Wszystkie chcemy dzielić się naszymi talentami i tym, co potrafimy najlepiej. Razem jesteśmy kompletne, bo świetnie się uzupełniamy. Wspólnie mamy: pasję do działania, entuzjazm, empatię, umiejętności sprzedażowe, doświadczenie w zarządzaniu finansami i prowadzeniu własnych biznesów, pozyskiwaniu finansowania do prowadzenia projektów pomocowych, kompetencje do niesienia pomocy i wsparcia psychologicznego, wiedzę oraz doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą, znajomość współczesnego rynku pracy i wiele, wiele innych.

Ania Ukalska

Jestem kobietą, mamą, żoną, psychoterapeutą, mentorem i pasjonatką ludzi. Moją misją jest pomaganie im w odnajdywaniu swojego dobrego, bezpiecznego miejsca w życiu. Od wielu lat wspieram ludzi i organizacje w obszarach rozwoju, wellbeingu, dobrostanu psychologicznego. Moją pasją jest człowiek i jego powołanie rozumiane bardzo szeroko, jako wezwanie do pełnego wykorzystania własnego potencjału, możliwości, realizacji pragnień, marzeń, po to, by być spełnionym i szczęśliwym, ale też po to, żeby być pomocą i wsparciem dla innych.

Wyznaję zasadę, że człowiek jest jednością psycho-fizyczno-duchową i że tylko zadbanie o każdą z tych sfer zapewnić może zdrowie, komfort życia, równowagę, poczucie szczęścia i spełnienia.

Jestem niepoprawną optymistką i prawdziwą szczęściarą. W świat niosę wiarę w to, że fakty i zdarzenia są przyjazne, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, że małe kroki dają wielkie rezultaty i że wdzięczność jest kluczowym fundamentem szczęścia.

Doceniam każdą chwilę spędzoną z samą sobą. Wszystkie pozostałe dzielę z moją Rodziną – mężem i dwójką cudownych Pyszczków😊 oraz tymi wszystkimi, którzy w zaufaniu powierzają mi swoje sprawy i potrzebują wsparcia. ROZSĄDNA MARZYCIELKA:).

Warta Uwagi
 1. Dlaczego sprawy kobiet są dla mnie ważne? Ponieważ kobieta jest „Koroną stworzenia”, motorem i siłą napędową rodziny, związków, relacji. Dbając o nią, o jej dobro, zasoby, kondycję i odporność troszczymy się o wszystkich innych dookoła.
 2. Co mi daje Fundacja? Daje mi poczucie misji, pozwala realizować marzenia i odnajdywać sens w tym co robię dla innych ludzi.
 3. Gdybym miała nieograniczone możliwości i supermoce nieustannie sprawiałabym innym przyjemności, dbałabym o zaspokajanie podstawowych potrzeb najbardziej potrzebujących ludzi i wynalazłabym wehikuł czasu, żeby zapobiegać globalnym tragediom i konfliktom, ale też cierpieniu w wymiarze indywidualnym.
Warta Uwagi

Ania Piotrowska

Jestem nauczycielem i wychowawcą dzieci i młodzieży. Entuzjastką nowoczesnych metod kształcenia i holistycznego spojrzenia na drugiego człowieka. Wyznaję zasadę, że lepiej mądrze wspierać w rozwoju niż przeszkadzać.

Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki wspaniałych dzieci.
We wszystkim, co wydarza się w moim życiu, widzę dobro. Do wyzwań podchodzę z łagodnością i nastawieniem na rozwiązania. Szacunek dla drugiego człowieka jest dla mnie sprawą fundamentalną.

Zakładając fundację WARTA UWAGI, pomyślałam, że to jest płaszczyzna, na której mogę dzielić się swoją wrażliwością, empatią i doświadczeniem pedagogicznym. WRAŻLIWA MARZYCIELKA:).

 1. Dlaczego sprawy kobiet są dla mnie ważne? Ponieważ kobiety są siłaczkami w codziennym życiu, często lekceważonymi i niedocenianymi dlatego uważam, że należy je wspierać i uszczęśliwiać.
 2. Co daje mi Fundacja? Daje mi szansę poznania wspaniałych ludzi i pewność, że wciąż na świecie jest więcej dobra.
 3. Gdybym miała nieograniczone możliwości i supermoce, sprawiłabym, aby zniknęło zło na świecie, i oczywiście przez cały rok kwitły niezapominajki.

Małgosia Kosińska

Jestem kobietą, chociaż często czuje się jak robot, który szybko przestawia swoje funkcje. Od zawsze kocham podróże, szczególnie te z plecakiem w różne zakątki świata. Jednak od pewnego czasu najciekawszą moją podróżą, bez mapy i planu jest macierzyństwo. Pozwoliło mi odkryć siebie na nowo, zrozumieć świat z innej perspektywy. Zawsze byłam empatyczna i miałam w sobie ogromne pokłady do pomagania innym. Wierzę, że Fundacja to kolejna moja podróż w konkretnym celu- dobrym celu.

Zawodowo jestem przedsiębiorczynią. Interesuję się ekonomią, inwestycjami, zarządzaniem, innowacyjnymi rozwiązaniami w biznesie.

Swoją drogę zawodową przeszłam przez wiele branż.
Cały czas poszukuje, co sprawia, że często stawiam sobie nowe cele. Poszukuję, bo wiem, że to, co najlepsze dopiero przede mną. KREATYWNA MARZYCIELKA:).

 1. Dlaczego sprawy kobiet są dla mnie wazne? Wśród kobiet widzę niesamowitą energię, która możemy się wymieniać. Nikt nie zrozumie kobieta jak druga kobieta.
 2. Co daje mi Fundacja? Daje mi wspólnotę z fantastycznymi osobami, od których wiele się uczę. Daje mi również poczucie, że mamy do zrobienia wiele ciekawych rzeczy.
 3. Gdybym miała super moce, przykleiłabym wszystkim prawdziwy uśmiech na twarzy i świat idealny jak na Instagramie.

Aneta Zdeb-Jata

Kobieta, żona i mama. W ubiegłym roku zrodził się w mojej głowie pomysł o połączeniu energii, umiejętności i charyzmy wyjątkowych kobiet, które są bliskie mojemu sercu i które podziwiam. Pragnęłam dać im wsparcie i sama z tego źródła czerpać. Czuję, że jesteśmy stworzone po to, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i sercem z innymi kobietami.

Fundacja zrodziła się z chęci pomagania szczególnie kobietom, które pragną „rozwijać skrzydła” i szukają profesjonalnej wiedzy i praktycznych narzędzi, ale także wsparcia, poczucia wspólnoty i sensu swoich działań. Szczególnie jest mi bliska kobieta, która na co dzień zmaga się z brakiem umiejętności i siły, żeby „zawalczyć o siebie” na różnych płaszczyznach.

W Fundacji WARTA UWAGI pragniemy zaopiekować się także mamą adopcyjną i kobietami, których dzieci odeszły, zanim się narodziły.

Zawodowo jestem Doradczynią strategiczną i managerem z 12-letnim stażem. Uwielbiam pracę z ludźmi, potrafię ich wspierać i prowadzić. Świetnie czuję się w sprzedaży. We wszystkim, co robię, szukam dobra i wiem, że najlepsze efekty i rezultaty można osiągać, nie zapominając o sobie, dbając o siebie i odnajdując równowagę we wszystkich obszarach i rolach życiowych, w których się znajdujemy. Wartości takie jak przyjaźń, dobro, miłość, wsparcie są dla mnie kluczowe i to ich właśnie szukam we wszystkim, co robię. NIEPOPRAWNA MARZYCIELKA 😉

 1. Dlaczego sprawy kobiet są dla mnie ważne? Ponieważ kobiety, z którymi spędzam czas i dzielę swoje życie, są dla mnie wielkim wsparciem i chcę dzielić się tą energią i siłą.
 2. Co daje mi Fundacja? Możliwość dawania siebie innym, dzielenia marzeniami, projektami, pomysłami.
 3. Gdybym miała nieograniczone możliwości i supermoce, to przytuliłabym, wysłuchała i zaopiekowała się wszystkimi „zagubionymi” dziećmi.
Potrzebujesz wsparcia?

Wierzymy w efekt synergii i w to, że wspólnie możemy skutecznie wspierać inne kobiety w rozwoju, godzeniu ról życiowych i odnajdywaniu swojego miejsca w życiu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują pomocy i którzy chcą tę pomoc z naszym wsparciem nieść innym.

Nasi Partnerzy
Skontaktuj się z nami

Fundacja Warta Uwagi

KRS: 0000979215, NIP:9462718535
Scroll to Top